Czym jest i jak wybrać system POS?

motyl

Jeśli decydujemy się na prowadzenie restauracji czy lokalu gastronomicznego w innej formie, na pewno uwagę zwracamy na sprzęt gastronomiczny, wyposażenie restauracji czy personel i wydaje się być to zrozumiałe. O czym jeszcze nie można zapomnieć? Na pewno bardzo ważne jest też i to, na jakie oprogramowanie postawimy. Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że wybór właściwego systemu ułatwia w wielkim stopniu prowadzenie takiej działalności.

Prostota

W pierwszej kolejności trzeba tutaj pomyśleć o prostocie użytkowania, co także przełoży się na szybszą realizację zamówień. Jeśli wybieracie system POS najlepiej, jeśli postawicie na ekrany dotykowe, które wbrew pozorom są o wiele szybsze i wydajniejsze aniżeli te, w których operacje wykonujemy przy pomocy komputerowej myszy.

Program lojalnościowy

Tak jak Ty szukasz wszelkich zniżek, kupując sprzęt gastronomiczny, tak i Twoi klienci bardzo chętnie otrzymaliby jakieś karty lojalnościowe, dzięki którym jedliby u Ciebie nieco taniej. Wprowadzenie takiego programu w życie nie będzie zadaniem trudnym, jeśli postawisz na oprogramowanie z programem lojalnościowym. Dzięki niemu będziesz wiedział, kto ile wydaje w Twoim lokalu.

Wsparcie techniczne

Bez wątpienia ważne jest też i to, jak długo będziemy musieli czekać na pomoc, jeśli oprogramowanie ulegnie awarii i nie będzie działało prawidłowo. Tu obowiązuje zasada podobna jak przy sprzęcie gastronomicznym. Najlepiej jeśli takie wsparcie otrzymamy możliwie jak najszybciej, aby nie zaprzestać świadczenia usług.

Dodaj komentarz