Czym jest i jak wybrać system POS?

motyl

Jeśli decydujemy się na prowadzenie restauracji czy lokalu gastronomicznego w innej formie, na pewno uwagę zwracamy na sprzęt gastronomiczny, wyposażenie restauracji czy personel i wydaje się być to zrozumiałe. O czym jeszcze nie można zapomnieć? Na pewno bardzo ważne jest też i to, na jakie oprogramowanie postawimy. Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że wybór właściwego systemu ułatwia w wielkim stopniu prowadzenie takiej działalności.

Prostota

W pierwszej kolejności trzeba tutaj pomyśleć o prostocie użytkowania, co także przełoży się na szybszą realizację zamówień. Jeśli wybieracie system POS najlepiej, jeśli postawicie na ekrany dotykowe, które wbrew pozorom są o wiele szybsze i wydajniejsze aniżeli te, w których operacje wykonujemy przy pomocy komputerowej myszy.

Program lojalnościowy

Tak jak Ty szukasz wszelkich zniżek, kupując sprzęt gastronomiczny, tak i Twoi klienci bardzo chętnie otrzymaliby jakieś karty lojalnościowe, dzięki którym jedliby u Ciebie nieco taniej. Wprowadzenie takiego programu w życie nie będzie zadaniem trudnym, jeśli postawisz na oprogramowanie z programem lojalnościowym. Dzięki niemu będziesz wiedział, kto ile wydaje w Twoim lokalu.

Wsparcie techniczne

Bez wątpienia ważne jest też i to, jak długo będziemy musieli czekać na pomoc, jeśli oprogramowanie ulegnie awarii i nie będzie działało prawidłowo. Tu obowiązuje zasada podobna jak przy sprzęcie gastronomicznym. Najlepiej jeśli takie wsparcie otrzymamy możliwie jak najszybciej, aby nie zaprzestać świadczenia usług.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *